מפת הגעה

תחבורה ציבורית:
סופרבוס קו 53 מעפולה עד מלכישוע.

רכב פרטי:
מירושלים: נוסעים דרך הבקעה לכיוון בית שאן. לפני בית שאן בצומת המעיין (שלט לכיוון מעלה גלבוע) פונים שמאלה. ממשיכים ישר כל הזמן, רואים משמאל את קיבוץ מירב ובצומת הבא פונים ימינה לכיוון מלכישוע.

מתל אביב: נוסעים על כביש החוף לכיוון צפון (עוברים את תחנת הכוח של חדרה), פונים ימינה במחלף קיסריה - עפולה. ממשיכים ישר כל הזמן דרך ואדי ערה, עוברים את צומת מגידו. בצומת הבא- (צומת הסרגל) פונים ימינה לכיוון בית שאן. נוסעים כל הזמן ישר עד צומת T (צומת נבות). בצומת נבות פונים ימינה לכיוון בית שאן. עוברים את תחנת הדלק של קיבוץ בית השיטה ובצומת השיטה פונים ימינה לכיוון בית אלפא – ירושלים. עוברים את הפניה לקיבוץ בית אלפא ובצומת הבא – צומת העץ (ליד תחנת דלק) פונים ימינה לכיוון מעלה גלבוע / מלכישוע. עולים בעליה וממשיכים כל הזמן עם הכביש עד צומת T פונים ימינה לכיוון מלכישוע . נוסעים עד הצומת הבא ופונים ימינה לכיוון מלכישוע.

מחיפה: נוסעים דרך צומת יגור לכיוון מזרח, בצומת העמקים פונים שמאלה ומיד ימינה לכיוון צומת מגידו. בצומת מגידו פונים שמאלה לכיוון עפולה בצומת הבא- (צומת הסרגל) פונים ימינה לכיוון בית שאן. נוסעים כל הזמן ישר עד צומת T (צומת נבות). בצומת נבות פונים ימינה לכיוון בית שאן. עוברים את תחנת הדלק של קיבוץ בית השיטה ובצומת השיטה פונים ימינה לכיוון בית אלפא – ירושלים. עוברים את הפניה לקיבוץ בית אלפא ובצומת הבא – צומת העץ (ליד תחנת דלק) פונים ימינה לכיוון מעלה גלבוע / מלכישוע. עולים בעליה וממשיכים כל הזמן עם הכביש עד צומת T פונים ימינה לכיוון מלכישוע. נוסעים עד הצומת הבא ופונים ימינה לכיוון מלכישוע.