חוות השילוני - מפעל חברתי

נקי זה בטבע שלנו זהו המפתח להצלחת החממה האורגנית אותה דואגים לטפח בנאמנות ובחריצות קבוצת הנוער במלכישוע. החיבור עם קהילת מלכישוע וחוות השילוני טבעי ומתבקש. הבסיס לאושר האנושי הוא ראשית בבריאות האדם, הפיסית והנפשית ומכאן החיבור בין פיתוח וייצור מוצרים בריאים מהטבע לקהילה טיפולית הוא טבעי ועובד מצויין. בחווה מושם דגש על כבוד האדם באשר הוא אדם, על הקשר בין האדם והסביבה ולא פחות חשוב- פתיחת דלתות חדשות בחיים.

מוצר הדגל הייחודי, פיתוח עולמי כחול-לבן, הינו הנבטוטיה – מתקן לגידול נבטים בבית. הנבט הוא למעשה תאי הגזע של הצמח, עשיר בוויטמין ובמינרלים ונספג במהירות בגופינו. המוצר הבלעדי נותן אפשרות לגדל נבטים בכל מקום בעולם, בכל מזג אוויר ולאפשר תזונה נכונה ובריאה. הנבטוטיה אורגנית, אקולוגית ומכסה הנבטוטיה עשוי מבקבוקים ממוחזרים. האריזה הינה חלק אינטגרלי מהמוצר ומשמשת להנבטת הנבטים, הנבטוטיה הינה רב פעמית.

מוצר ייחודי נוסף הן שקיות ממותגות עם זרעים הניתנים ככרטיסי ברכה ללקוחות בדיוור ישיר ולאחר מספר חודשים הופכים לאדנית או גינה פורחת.

כל עובדי הייצור ומנהלי העבודה הינם משתקמים. העבודה מהווה מרכיב חשוב בהחלמתם ובחזרה לחיים נורמטיביים. המשוקמים מקבלים הרגלי עבודה, שיגרת עבודה, הקפדה על סדר, נקיון, זמנים וכמובן בטיחות בעבודה במכונות האריזה. מזג האוויר הקריר והיבש של המקום מאפשרים ייצור בתנאים אופטימליים. המפעל שוכן במבנה שנבנה ע"י מפעל הפיס כמרכז להכשרה מקצועית.